Aktuality

22.7. 2012

Prečo som si vybrala projekt Na výslní

Vynikajúca športovkyňa,  slovenská reprezentantka v streleckej disciplíne skeet a držiteľka  najvyšších medzinárodných ocenení a medailí  Danka Barteková je osobnosťou, ktorou sa Slovensko právom pýši. Prinášame Vám zopár odpovedí zo spoločného rozhovoru.

 

Nedávno ste sa stali  mediálnou tvárou projektu Na výslní. Niet pochýb o tom, že zo strany investora ide o presný zásah, že oslovil tú správnu osobnosť zo sféry športu. Čím ale oslovil vás, prečo ste so spoluprácou súhlasili?

Predovšetkým,  pre mňa ako športovkyňu boli dôležité  pravidlá fair play spolupráce a kvalita ponúkaného projektu. Určite by som nešla do akcie, ktorej by som neverila. Bývanie je jedným z najdôležitejších faktorov, ktorý ovplyvňuje našu životnú pohodu. Som presvedčená, že každý by rád býval v dome alebo v byte, ktorý mu poskytne čo najväčší komfort, pohodlie a čo najmenej starostí s jeho prevádzkou.

 

Od malička ste bývali v rodinnom dome. Ako si predstavujete svoje budúce bývanie?

Rodinný dom so záhradou - a to je podľa mňa ideálne bývanie. Každý člen rodiny má v ňom svoje súkromné, privátne miesto, ale pritom sú všetci spolu.   Keby som si mala dnes vyberať pre seba optimálne bývanie asi by som zvolila typ domu z projektu Na výslní v Bielom Kostole blízko Trnavy  neďaleko mojich blízkych. Každý človek potrebuje mať súkromie, ale aj pocit, že tí, ktorých má rád, sú v dosahu. Na druhej strane nemám veľa času starať sa o dom a všetko okolo neho. Preto som si zvolila viladom, ktorý vlastne prepája bývanie v rodinnom dome a mestskom dome. Zvolila som si byt na prízemí, kde mám prístup k zeleni. O viladom sa bude starať správcovská spoločnosť, ktorá ma odbremení od prác, na ktoré žiaľ,  teraz nemám priestor.

 

Ponuka bytov je dnes obrovská. Podľa čoho by si mal, podľa vás, prípadný záujemca o nový byt či dom, vyberať investora? Aké kritériá by mal spĺňať a aké bývanie ponúkať?

Áno, ponuka je dnes taká veľká, že vyznať sa v tom všetkom je dosť zložité. Podľa mňa je najdôležitejším faktorom pre klienta dôveryhodnosť. Tú si treba riadne preveriť.  Za dobrý signál považujem ochotu investora poskytnúť všetky možné informácie, ochota kedykoľvek byť k dispozícii a zodpovedať prípadné otázky, serióznosť, využitie moderných technológií pri stavbe domov mysliac aj na ďalšie generácie. Teda aby neponúkal narýchlo „ztlčený“ dom, aj keď mimoriadne finančne výhodný.  Aký prospech by mal človek z domu, ktorý síce nebol drahý, ale každú chvíľu potrebuje ďalšie investície, opravy, prerábky, do ktorého po roku zateká, tvorí sa pleseň a podobne. U každého investora je dôležitá aj história a v prípade investora projektu Na výslní sa jedná o spoločnosť, ktorá realizovala desiatky projektov v Česku a na Slovensku.
 5.9. 2019

Ponuka na predaj objektov občianskej vybavenosti

Cieľom investora a Obce Biely Kostol je vytvoriť podmienky na výstavbu, kolaudáciu a následný predaj objektov, vktorých budú lokalizované služby pre obyvateľov z bezprostredného okolia časti obce „Na Výslní“ a z celej obce Biely Kostol. V súčasnosti sa realizuje výstavba troch objektov OV1, OV2 a OV3, pričom objekt OV4 je vybudovaný a skolaudovaný.
Viac »
13.12.2019

NOVINKA - Byty v rodinnom dome BREDA RD2 v ponuke

Začiatkom roka 2017 sme zahájili predaj a výstavbu ďalších objektov.
Medzi nimi aj Viladom BREDA RD2.
Nasledujúci text Vám priblíži stavbu viladomu ako aj holandské mesto, ktorého meno nesie.
Viac »
7.7.2016

Energetické certifikáty tried A1 a B pre Viladom V5, V7 a Bungalov RDB

Máme dve vynikajúce správy!
1. Viladom ROTTERDAM V5 a GRONINGEN V7 získali energetické hodnotenia A1.
2. Energetické certifikáty Bungalovov RDB č.15-18 získali energetické hodnotenie triedy B.
Príďte sa pozrieť na domy horúcich noviniek do Bieleho Kostola na Slnečnú ulicu. Tešíme sa na Vás!
Viac »
25.8.2016

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ 23. - 25. 9. 2016

Príďte sa 23.-25. 9. 2016 pozrieť ako sa projekt Na výslní vyvíja a pokračuje. V ponuke sú postavené a rozostavané domy a byty vo viladomoch.
Tešíme sa na Vašu účasť!
Viac »
20.2. 2016

Viladom ROTTERDAM V5 - výstavba zahájená

Výstavba viladomu V5 č.7 s piatimi bytovými jednotkami bola zahájená v máji 2015. Dvojpodlažný objekt obsahuje 2 a 3 izbové byty. Voľné sú už len posledné 3 byty.
Viac »
01. 10. 2016

Viladomy MAASTRICHT V6 - objekty skolaudované

V roku 2016 boli skolaudované 2 viladomy Maastricht V6. Ide o dvojpodlažný objekt so šiestimi bytovými jednotkami s počtom izieb 2 alebo 3. Viac info...

Viac »
12.11. 2012

Holandská návšteva v Bielom Kostole

Čo spája Holandský región a Biely Kostol na Slovensku? Krásna krajina, milí ľudia a biele kostolíky.
Zástupcovia holandského regiónu Severný Amsterdam prijali pozvanie do Bieleho Kostola.
Viac »
19.3. 2012

Biely Kostol a Amsterdam

Biely Kostol bude spolupracovať s provinciou holandského hlavného mesta Amsterdam NOORD HOLLAND.
Viac »
8.10. 2010

Položenie základného kameňa

Dňa 4.10.2010 sa o 10:30 sa v Bielom Kostole, na Krátkej ulici, uskutočnilo slávnostné poklepanie a položenie základného kameňa.
Viac »
created by catmedia